yamir

yamir
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 09 Feb 2017
Location: Peru
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Discipline and enjoy, hard for the moment

more Recent Ratings

90 40% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 28 Mar 2017
80 21% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 28 Mar 2017
96 59% War of the Worlds (2005) - Rated 28 Mar 2017
99 84% White Christmas (2014) - Rated 11 Feb 2017
100 94% Black Mirror (2011) - Rated 11 Feb 2017
10 1% The Amazing World of Gumball (2011) - Rated 11 Feb 2017
85 28% The Simpsons (1989) - Rated 11 Feb 2017
100 94% Sherlock (2010) - Rated 09 Feb 2017
99 84% How I Met Your Mother (2005) - Rated 09 Feb 2017
96 59% Silicon Valley (2014) - Rated 08 Feb 2017