yannka

yannka
Movie Buff - 224 Film Ratings
Member Since: 08 Jul 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: :)

more Recent Ratings

99 97% Batman Begins (2005) - Rated 08 Jul 2015
90 76% The Illusionist (2006) - Rated 08 Jul 2015
80 37% Eastern Promises (2007) - Rated 08 Jul 2015
90 76% Transformers (2007) - Rated 08 Jul 2015
90 76% The Chronicles of Riddick (2004) - Rated 08 Jul 2015
90 76% Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Rated 08 Jul 2015
80 37% Gamer (2009) - Rated 08 Jul 2015
90 76% Ocean's Eleven (2001) - Rated 08 Jul 2015
90 76% WALL·E (2008) - Rated 08 Jul 2015
90 76% The Waterboy (1998) - Rated 08 Jul 2015