yaramaz262

yaramaz262
Movie Buff - 201 Film Ratings
Member Since: 16 Dec 2013
Location: bursa, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 79% Monsters University (2013) - Rated 17 Dec 2013
90 91% Monsters, Inc. (2001) - Rated 17 Dec 2013
80 63% The Help (2011) - Rated 17 Dec 2013
70 32% Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012) - Rated 17 Dec 2013
80 63% The Lincoln Lawyer (2011) - Rated 17 Dec 2013
85 79% Blood Diamond (2006) - Rated 17 Dec 2013
75 46% Prisoners (2013) - Rated 17 Dec 2013
90 91% Fight Club (1999) - Rated 17 Dec 2013
60 15% The Princess Diaries (2001) - Rated 17 Dec 2013
75 46% Unbreakable (2000) - Rated 17 Dec 2013