yaranus

yaranus
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 23 Apr 2018
Location: Turkey

more Recent Ratings

85 83% Punch-Drunk Love (2002) - Rated 10 Feb 2021
80 45% La belle époque (2019) - Rated 21 Nov 2020
65 8% Perfect Strangers (2017) - Rated 14 Oct 2020
80 45% Being John Malkovich (1999) - Rated 13 Oct 2020
76 22% Nine Queens (2000) - Rated 12 Oct 2020
60 2% Nocturnal Animals (2016) - Rated 11 Oct 2020
75 18% Le monde est à toi (2018) - Rated 09 Oct 2020
90 97% Vertigo (1958) - Rated 07 Oct 2020
82 64% Rear Window (1954) - Rated 07 Oct 2020
80 45% Rope (1948) - Rated 06 Oct 2020