yarenoid

yarenoid
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 02 Sep 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 65% Pina (2011) - Rated 02 Sep 2019
100 90% Baraka (1992) - Rated 02 Sep 2019
100 90% Samsara (2011) - Rated 02 Sep 2019
90 43% Memento (2001) - Rated 02 Sep 2019
95 65% Zelig (1983) - Rated 02 Sep 2019
87 34% Ex Machina (2015) - Rated 02 Sep 2019
85 22% The Lobster (2015) - Rated 02 Sep 2019
85 22% The Zero Theorem (2013) - Rated 02 Sep 2019
80 9% Stalker (1979) - Rated 02 Sep 2019
95 65% Persona (1966) - Rated 02 Sep 2019