yaro

yaro
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 23 Sep 2020
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 50% The Mandalorian (2019) - Rated 23 Sep 2020
83 66% Haikyuu!! (2014) - Rated 23 Sep 2020
85 83% Mob Psycho 100 (2016) - Rated 23 Sep 2020
90 93% Kaguya-sama: Love Is War (2019) - Rated 23 Sep 2020
74 39% The Prestige (2006) - Rated 23 Sep 2020
84 72% Memento (2001) - Rated 23 Sep 2020
83 66% Se7en (1995) - Rated 23 Sep 2020
78 50% Vertigo (1958) - Rated 23 Sep 2020
80 58% The Warriors (1979) - Rated 23 Sep 2020
95 97% Game of Thrones (2011) - Rated 23 Sep 2020