yaseminkoker

yaseminkoker
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 07 Oct 2018
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 91% Roma (2018) - Rated 04 Jan 2019
80 58% 71 Fragments of a Chronology of Chance (1994) - Rated 18 Nov 2018
90 91% Showgirls (1995) - Rated 12 Nov 2018
80 58% Sophia Antipolis (2018) - Rated 11 Nov 2018
70 25% Cowboy Bebop (1998) - Rated 22 Oct 2018
85 75% Tampopo (1985) - Rated 14 Oct 2018
85 75% Samurai Champloo (2004) - Rated 07 Oct 2018
50 4% My Scientology Movie (2015) - Rated 07 Oct 2018
60 12% The Sisters Brothers (2018) - Rated 07 Oct 2018
70 25% Climax (2018) - Rated 07 Oct 2018