yasin4596

yasin4596
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 05 Jun 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 48% Doodlebug (1997) - Rated 05 Jun 2018
80 48% Insomnia (2002) - Rated 05 Jun 2018
79 38% Batman Begins (2005) - Rated 05 Jun 2018
82 59% The Dark Knight (2008) - Rated 05 Jun 2018
93 87% Inception (2010) - Rated 05 Jun 2018
91 82% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 05 Jun 2018
80 48% Man of Steel (2013) - Rated 05 Jun 2018
87 72% Interstellar (2014) - Rated 05 Jun 2018
82 59% Dunkirk (2017) - Rated 05 Jun 2018
76 25% Deadpool (2016) - Rated 05 Jun 2018