yasomite

yasomite
Movie Buff - 223 Film Ratings
Member Since: 25 May 2013
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 99% Wings of Desire (1987) - Rated 30 Jul 2015
98 99% Until the End of the World (1991) - Rated 30 Jul 2015
85 63% The Elephant Man (1980) - Rated 16 Oct 2014
81 37% Scarface (1983) - Rated 16 Oct 2014
85 63% Carrie (1976) - Rated 16 Oct 2014
98 99% Paris, Texas (1984) - Rated 16 Oct 2014
83 44% City of Angels (1998) - Rated 16 Oct 2014
77 23% Broken Flowers (2005) - Rated 16 Oct 2014
85 63% Only Lovers Left Alive (2014) - Rated 16 Oct 2014
85 63% Papillon (1973) - Rated 16 Oct 2014