yasuin

yasuin
Movie Buff - 159 Film Ratings
Member Since: 24 Oct 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 40% American Sniper (2014) - Rated 17 Nov 2020
85 40% The Theory of Everything (2014) - Rated 17 Nov 2020
90 72% Enemy (2014) - Rated 17 Nov 2020
85 40% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 17 Nov 2020
86 50% In the Mood for Love (2000) - Rated 17 Nov 2020
84 29% Revolutionary Road (2008) - Rated 17 Nov 2020
93 87% Once (2007) - Rated 17 Nov 2020
86 50% Jojo Rabbit (2019) - Rated 17 Nov 2020
92 83% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 17 Nov 2020
87 53% Angels & Demons (2009) - Rated 17 Nov 2020