yayinsankara

yayinsankara
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 14 Jan 2021
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 25% The Age of Innocence (1993) - Rated 14 Jan 2021
80 25% American History X (1998) - Rated 14 Jan 2021
90 65% It Happened One Night (1934) - Rated 14 Jan 2021
80 25% Trouble in Paradise (1932) - Rated 14 Jan 2021
85 45% Heat (1995) - Rated 14 Jan 2021
90 65% 12 Angry Men (1957) - Rated 14 Jan 2021
75 5% Conagher (1991) - Rated 14 Jan 2021
95 90% Seven Samurai (1954) - Rated 14 Jan 2021
95 90% The Godfather (1972) - Rated 14 Jan 2021
90 65% Walkabout (1971) - Rated 14 Jan 2021