yayjk

yayjk
Flick Fan - 94 Film Ratings
Member Since: 02 Aug 2016
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 29% The Nice Guys (2016) - Rated 17 Jul 2018
85 81% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 17 Jul 2018
77 25% The Big Lebowski (1998) - Rated 17 Jul 2018
78 29% Ocean's Eleven (2001) - Rated 17 Jul 2018
80 39% The Revenant (2015) - Rated 17 Jul 2018
80 39% Mulholland Drive (2001) - Rated 17 Jul 2018
70 7% The Terminal (2004) - Rated 17 Jul 2018
80 39% Dunkirk (2017) - Rated 17 Jul 2018
80 39% Home Alone (1990) - Rated 17 Jul 2018
81 51% Life of Pi (2012) - Rated 17 Jul 2018