yayvih

yayvih
Movie Buff - 229 Film Ratings
Member Since: 30 Jul 2014
Bio: i fall down the stairs
i don't let boys put their hands in my hair

more Recent Ratings

75 27% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 06 Aug 2014
75 27% Maleficent (2014) - Rated 06 Aug 2014
75 27% Somos Tão Jovens (2013) - Rated 06 Aug 2014
70 16% The Man Who Copied (2003) - Rated 06 Aug 2014
80 39% O Homem do Futuro (2011) - Rated 06 Aug 2014
70 16% O Palhaço (2011) - Rated 06 Aug 2014
65 8% As Melhores Coisas do Mundo (2010) - Rated 06 Aug 2014
70 16% Simone (2002) - Rated 06 Aug 2014
75 27% The Notebook (2004) - Rated 06 Aug 2014
70 16% Thirteen Ghosts (2001) - Rated 06 Aug 2014