Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
yazoyazo

Flick Fan - 63 Film Ratings

Member Since: Jan 10, 2019

Location: USA

Bio: music maker dreamer of dreams
more Recent Ratings
Check out yazoyazo's...
73 26% Kiwi! (2006) - Jan 10, 2019
79 42% Sniffer (2006) - Jan 10, 2019
77 34% Bad at Dancing (2015) - Jan 10, 2019
50 16% Blood of Havana (2010) - Jan 10, 2019
77 34% Beasts of the Southern Wild (2012) - Jan 10, 2019
60 18% Freedom Writers (2007) - Jan 10, 2019
33 7% Sing (2016) - Jan 10, 2019
46 15% Super (2011) - Jan 10, 2019
80 45% Hotel Chevalier (2007) - Jan 10, 2019
86 60% Eighth Grade (2018) - Jan 10, 2019