ychirea1

ychirea1
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 23 Feb 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 64% Lost in Translation (2003) - Rated 23 Feb 2017
94 64% The Terminator (1984) - Rated 23 Feb 2017
98 95% The Fifth Element (1997) - Rated 23 Feb 2017
93 61% Much Ado About Nothing (1993) - Rated 23 Feb 2017
92 58% Starman (1984) - Rated 23 Feb 2017
89 35% Little Nicky (2000) - Rated 23 Feb 2017
85 20% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 23 Feb 2017
90 50% The Last Mimzy (2007) - Rated 23 Feb 2017
88 26% Independence Day (1996) - Rated 23 Feb 2017
88 26% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 23 Feb 2017