ycyuceer
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out ycyuceer's...
97 99% | Joker (2019) - Rated 31 Mar 2022 |
84 72% | Contratiempo (2016) - Rated 20 Jan 2018 |
86 83% | Mother! (2017) - Rated 07 Nov 2017 |
84 72% | Minority Report (2002) - Rated 05 Jul 2017 |
85 78% | A Clockwork Orange (1971) - Rated 05 Jul 2017 |
85 78% | The Shining (1980) - Rated 05 Jul 2017 |
85 78% | Reservoir Dogs (1992) - Rated 05 Jul 2017 |
85 78% | Spotlight (2015) - Rated 05 Jul 2017 |
82 62% | 3:10 to Yuma (2007) - Rated 29 Jan 2016 |
35 0% | Fantastic Four (2015) - Rated 29 Jan 2016 |