yearofme

yearofme
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 76% A Serious Man (2009) - Rated 13 Feb 2012
80 31% Raising Arizona (1987) - Rated 13 Feb 2012
90 76% Fargo (1996) - Rated 13 Feb 2012
90 76% The Big Lebowski (1998) - Rated 13 Feb 2012
90 76% 12 Monkeys (1995) - Rated 13 Feb 2012
90 76% Fight Club (1999) - Rated 13 Feb 2012
90 76% Ocean's Eleven (2001) - Rated 13 Feb 2012
75 13% Ocean's Twelve (2004) - Rated 13 Feb 2012
85 53% Troy (2004) - Rated 13 Feb 2012
80 31% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 13 Feb 2012