yedster79

yedster79
Movie Buff - 291 Film Ratings
Member Since: 01 Dec 2012
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 9% Beauty and the Beast (2017) - Rated 30 Jun 2018
75 25% Passengers (2016) - Rated 27 Jun 2018
75 25% Rounders (1998) - Rated 08 Jun 2018
80 42% The Greatest Showman (2017) - Rated 17 May 2018
85 56% Molly's Game (2017) - Rated 17 May 2018
85 56% Fifty Shades Darker (2017) - Rated 02 Feb 2018
85 56% Fifty Shades of Grey (2015) - Rated 01 Feb 2018
80 42% La La Land (2016) - Rated 27 Jan 2018
75 25% Lady Bird (2017) - Rated 17 Jan 2018
75 25% The Shape of Water (2017) - Rated 17 Jan 2018