yeksan

yeksan
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 05 Dec 2006
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 27% The Village (2004) - Rated 05 Dec 2006
10 4% Wild Wild West (1999) - Rated 05 Dec 2006
78 50% Dogma (1999) - Rated 05 Dec 2006
60 27% Bruce Almighty (2003) - Rated 05 Dec 2006
77 40% Super Size Me (2004) - Rated 05 Dec 2006
85 81% Adaptation. (2002) - Rated 05 Dec 2006
90 95% Being John Malkovich (1999) - Rated 05 Dec 2006
85 81% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 05 Dec 2006
80 63% Trainspotting (1996) - Rated 05 Dec 2006
80 63% Snatch (2000) - Rated 05 Dec 2006