yektasimsek

yektasimsek
Movie Buff - 131 Film Ratings
Member Since: 16 Feb 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 84% Midnight in Paris (2011) - Rated 19 Feb 2015
75 84% Life as We Know It (2010) - Rated 19 Feb 2015
85 93% The Time Traveler's Wife (2009) - Rated 19 Feb 2015
43% The Reader (2008) - Rated 19 Feb 2015
5% City of Angels (1998) - Rated 19 Feb 2015
85 93% Limitless (2011) - Rated 19 Feb 2015
75 84% The Ugly Truth (2009) - Rated 19 Feb 2015
85 93% Angels & Demons (2009) - Rated 19 Feb 2015
75 84% Awake (2007) - Rated 19 Feb 2015
43% Equilibrium (2002) - Rated 19 Feb 2015