Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
yesoko

Flick Fan - 62 Film Ratings

Member Since: Jan 3, 2020

more Recent Ratings
0% Never Been Kissed (1999) - Jan 05, 2020
65 48% The Breakfast Club (1985) - Jan 03, 2020
45 24% Spider-Man: Homecoming (2017) - Jan 03, 2020
70 64% The Hangover (2009) - Jan 03, 2020
70 64% The Truman Show (1998) - Jan 03, 2020
65 48% Captain America: Civil War (2016) - Jan 03, 2020
60 39% I Am Sam (2001) - Jan 03, 2020
80 84% Shutter Island (2010) - Jan 03, 2020
65 48% Spirited Away (2001) - Jan 03, 2020
75 77% Dunkirk (2017) - Jan 03, 2020