yevsey

yevsey
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 07 Aug 2014
Location: İstanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 30% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 07 Aug 2014
73 41% Uçurtmayi Vurmasinlar (1989) - Rated 07 Aug 2014
80 91% In Bruges (2008) - Rated 07 Aug 2014
73 41% What's Eating Gilbert Grape (1993) - Rated 07 Aug 2014
72 30% You've Got Mail (1998) - Rated 07 Aug 2014
71 21% About Schmidt (2002) - Rated 07 Aug 2014
76 60% Beetlejuice (1988) - Rated 07 Aug 2014
69 12% Heat (1995) - Rated 07 Aug 2014
86 98% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 07 Aug 2014
71 21% The Incredibles (2004) - Rated 07 Aug 2014