yfeelings

yfeelings
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 13 Aug 2018
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: blá

more Recent Ratings

100 94% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 13 Aug 2018
50 5% Dark Places (2015) - Rated 13 Aug 2018
80 65% Kubo and the Two Strings (2016) - Rated 13 Aug 2018
78 55% Atomic Blonde (2017) - Rated 13 Aug 2018
95 84% Tully (2018) - Rated 13 Aug 2018
100 94% Mary and Max (2009) - Rated 13 Aug 2018
75 46% Life of Pi (2012) - Rated 13 Aug 2018
80 65% Black Swan (2010) - Rated 13 Aug 2018
90 76% Toy Story (1995) - Rated 13 Aug 2018
70 26% Hotel Transylvania (2012) - Rated 13 Aug 2018