yigidix

yigidix
Movie Buff - 256 Film Ratings
Member Since: 17 Feb 2014
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 59% Import Export (2007) - Rated 03 Dec 2015
82 63% Ex Machina (2015) - Rated 28 Nov 2015
84 68% Time Bandits (1981) - Rated 26 Oct 2015
77 44% Volver (2006) - Rated 20 Oct 2015
69 22% Resident Evil (2002) - Rated 20 Oct 2015
75 37% Stuart Little (1999) - Rated 20 Oct 2015
92 96% You, the Living (2007) - Rated 20 Oct 2015
83 65% Baraka (1992) - Rated 27 Aug 2015
86 75% In July (2000) - Rated 27 Aug 2015
81 59% Interstellar (2014) - Rated 27 Aug 2015