yigitros

yigitros
Movie Buff - 385 Film Ratings
Member Since: 17 Nov 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: i love od'ing on ayran

more Recent Ratings

90 85% The Mandalorian (2019) - Rated 02 Jan 2020
100 98% Capharnaüm (2018) - Rated 27 Feb 2019
95 94% Mid90s (2018) - Rated 30 Dec 2018
80 47% Frances Ha (2013) - Rated 30 Dec 2018
85 67% Prisoners (2013) - Rated 30 Dec 2018
85 67% Blade Runner (1982) - Rated 30 Dec 2018
80 47% Dogman (2018) - Rated 30 Dec 2018
90 85% Reprise (2006) - Rated 30 Dec 2018
85 67% C.R.A.Z.Y. (2005) - Rated 30 Dec 2018
70 16% Sicario: Day of the Soldado (2018) - Rated 30 Dec 2018