Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
yigityilmaz6

Film Freak - 931 Film Ratings

Member Since: Jul 6, 2019

Location: Turkey

Bio: Cinephile
more Recent Ratings
30 12% Annabelle (2014) - Nov 13, 2019
35 17% Step Up All In (2014) - Nov 10, 2019
45 31% Step Up Revolution (2012) - Nov 10, 2019
45 31% Step Up 3D (2010) - Nov 10, 2019
45 31% Step Up 2 the Streets (2008) - Nov 10, 2019
25 8% Büyü (2004) - Nov 09, 2019
0% Siccin 5 (2018) - Nov 08, 2019
70 73% The Conjuring 2 (2016) - Nov 08, 2019
70 73% The Babadook (2014) - Nov 07, 2019
30 12% The Hallow (2015) - Nov 06, 2019