yildirim

yildirim
Flick Fan - 91 Film Ratings
Member Since: 18 May 2012
Location: bursa, turkey, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: engineer, loves watching romance and fun.

more Recent Ratings

95 91% Jane Eyre (2006) - Rated 19 May 2012
65 28% The Golden Compass (2007) - Rated 19 May 2012
76 43% Garfield (2004) - Rated 19 May 2012
81 57% Kim Possible: A Sitch in Time (2003) - Rated 19 May 2012
88 65% Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams (2002) - Rated 19 May 2012
66 30% High School Musical (2006) - Rated 19 May 2012
22 10% Happy Feet Two (2011) - Rated 19 May 2012
77 47% Dr. Dolittle 3 (2006) - Rated 19 May 2012
88 65% Lilo & Stitch (2002) - Rated 19 May 2012
88 65% The Princess Diaries (2001) - Rated 19 May 2012