Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
yituvI

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jul 3, 2019

more Recent Ratings
10 25% The Family Stone (2005) - Jul 03, 2019
10 25% The Majestic (2001) - Jul 03, 2019
50 85% Enemy (2014) - Jul 03, 2019
25 70% The Apartment (1960) - Jul 03, 2019
10 25% Hot Shots! Part Deux (1993) - Jul 03, 2019
10 25% Drag Me to Hell (2009) - Jul 03, 2019
25 70% Downfall (2004) - Jul 03, 2019
15 55% Identity (2003) - Jul 03, 2019
10 25% The Nutty Professor (1996) - Jul 03, 2019
90 95% The Grand Budapest Hotel (2014) - Jul 03, 2019