yj_

yj
Flick Fan - 80 Film Ratings
Member Since: 15 Mar 2021
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 85% Like Stars on Earth (2007) - Rated 15 Mar 2021
85 53% Requiem for a Dream (2000) - Rated 15 Mar 2021
88 85% There Will Be Blood (2007) - Rated 15 Mar 2021
85 53% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 15 Mar 2021
87 81% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 15 Mar 2021
88 85% Ex Machina (2015) - Rated 15 Mar 2021
88 85% Blood Diamond (2006) - Rated 15 Mar 2021
83 27% Russian Doll (2019) - Rated 15 Mar 2021
84 32% Fleabag (2016) - Rated 15 Mar 2021
90 93% The Leftovers (2014) - Rated 15 Mar 2021