Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
yjbitw

Movie Buff - 390 Film Ratings

Member Since: Aug 2, 2017

Location: Turkey

more Recent Ratings
70 34% The Man Who Wasn't There (2001) - Mar 21, 2020
70 34% A Rainy Day in New York (2019) - Mar 20, 2020
80 73% The New World (2005) - Mar 20, 2020
80 73% Irrational Man (2015) - Mar 17, 2020
75 53% Deconstructing Harry (1997) - Mar 16, 2020
75 53% Yojimbo (1961) - Mar 16, 2020
75 53% Vivre Sa Vie (1962) - Mar 08, 2020
65 19% Moon (2009) - Mar 08, 2020
70 34% Dolemite Is My Name (2019) - Mar 05, 2020
75 53% The Master (2012) - Mar 04, 2020