ykandemir

ykandemir
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

21% American History X (1998) - Rated 27 Dec 2017
21% American Beauty (1999) - Rated 27 Dec 2017
10 92% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 27 Dec 2017
69% Intouchables (2011) - Rated 27 Dec 2017
41% Memento (2001) - Rated 27 Dec 2017
10 92% The Boy in the Striped Pajamas (2008) - Rated 27 Dec 2017
10 92% 12 Years a Slave (2013) - Rated 27 Dec 2017
41% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 27 Dec 2017
41% X-Men: Apocalypse (2016) - Rated 27 Dec 2017
21% The Light Between Oceans (2016) - Rated 27 Dec 2017