yMHhxeJpe

ymhhxejpe
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 26 Jun 2022
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 76% Peep Show (2003) - Rated 18 Dec 2023
80 54% Memories of Murder (2003) - Rated 18 Dec 2023
75 39% Pi (1998) - Rated 18 Dec 2023
70 30% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 18 Dec 2023
80 54% Exit Through the Gift Shop (2010) - Rated 18 Dec 2023
85 76% American Psycho (2000) - Rated 18 Dec 2023
85 76% The Fountain (2006) - Rated 18 Dec 2023
70 30% Victoria (2015) - Rated 17 Dec 2023
65 21% Killers of the Flower Moon (2023) - Rated 17 Dec 2023
20 2% The Exorcist: Believer (2023) - Rated 17 Dec 2023