yoav

yoav
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 08 Dec 2013
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 48% Bambi (1942) - Rated 15 Dec 2013
75 20% Inception (2010) - Rated 15 Dec 2013
86 56% Groundhog Day (1993) - Rated 08 Dec 2013
60 3% 28 Days Later (2002) - Rated 08 Dec 2013
89 68% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 08 Dec 2013
50 1% Bean (1997) - Rated 08 Dec 2013
75 20% The Bourne Identity (2002) - Rated 08 Dec 2013
83 40% Pretty Woman (1990) - Rated 08 Dec 2013
65 10% Black Swan (2010) - Rated 08 Dec 2013
82 36% Lost in Translation (2003) - Rated 08 Dec 2013