yodalfador

yodalfador
Flick Fan - 98 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 29% Love Happy (1949) - Rated 24 Jan 2022
93 59% Room Service (1938) - Rated 24 Jan 2022
92 52% At the Circus (1939) - Rated 24 Jan 2022
94 64% Go West (1940) - Rated 24 Jan 2022
95 73% A Night in Casablanca (1946) - Rated 24 Jan 2022
95 73% The Big Store (1941) - Rated 24 Jan 2022
96 84% The Cocoanuts (1929) - Rated 24 Jan 2022
96 84% Animal Crackers (1930) - Rated 24 Jan 2022
95 73% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 24 Jan 2022
92 52% THX 1138 (1971) - Rated 24 Jan 2022