Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
yokWcd

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Feb 1, 2019

more Recent Ratings
50 40% Locke (2014) - Feb 01, 2019
10% Elizabethtown (2005) - Feb 01, 2019
35 25% Jaws 2 (1978) - Feb 01, 2019
70 65% Buried (2010) - Feb 01, 2019
10% Coffee and Cigarettes (2003) - Feb 01, 2019
85 95% Dirty Harry (1971) - Feb 01, 2019
65 55% Public Enemies (2009) - Feb 01, 2019
50 40% Planet of the Apes (2001) - Feb 01, 2019
80 85% National Treasure (2004) - Feb 01, 2019
75 75% Se7en (1995) - Feb 01, 2019