Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
yokeozade

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jan 4, 2019

Location: Ireland

more Recent Ratings
Check out yokeozade's...
65 40% The Punisher (2004) - Jan 04, 2019
80 81% The Truman Show (1998) - Jan 04, 2019
70 50% Black Swan (2010) - Jan 04, 2019
80 81% L.A. Confidential (1997) - Jan 04, 2019
10 4% The Last Airbender (2010) - Jan 04, 2019
55 31% 50/50 (2011) - Jan 04, 2019
30 13% Beowulf (2007) - Jan 04, 2019
35 22% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Jan 04, 2019
75 63% Mad Max: Fury Road (2015) - Jan 04, 2019
75 63% X2: X-Men United (2003) - Jan 04, 2019