Yol Grenden

yol_grenden
Cinema Addict - 1045 Film Ratings
Member Since: 31 Jul 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 87% The King of Comedy (1982) - Rated 30 Mar 2024
76 60% Free Fire (2017) - Rated 30 Mar 2024
44 4% Dumb Money (2023) - Rated 22 Mar 2024
73 44% Mad Love (1935) - Rated 22 Mar 2024
65 23% The Foreigner (2017) - Rated 22 Mar 2024
58 13% For Your Eyes Only (1981) - Rated 19 Mar 2024
75 54% Meet the Feebles (1989) - Rated 19 Mar 2024
80 74% Thief (1981) - Rated 19 Mar 2024
60 14% Godzilla 1985 (1984) - Rated 19 Mar 2024
63 19% Zero Dark Thirty (2012) - Rated 18 Mar 2024