yolandabcool

yolandabcool
Movie Buff - 124 Film Ratings
Member Since: 08 Dec 2012
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 52% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 01 Jan 2013
70 43% Black Swan (2010) - Rated 01 Jan 2013
6% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 01 Jan 2013
20 17% Armageddon (1998) - Rated 01 Jan 2013
70 43% The NeverEnding Story (1984) - Rated 15 Dec 2012
50 27% The Elephant Man (1980) - Rated 15 Dec 2012
90 83% Shaun of the Dead (2004) - Rated 15 Dec 2012
10 14% Lost in Translation (2003) - Rated 15 Dec 2012
90 83% City of God (2002) - Rated 15 Dec 2012
80 63% Before Sunset (2004) - Rated 11 Dec 2012