yorababa

yorababa
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 17 Jun 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 0% Lord of War (2005) - Rated 17 Jun 2021
100 0% Zodiac (2007) - Rated 17 Jun 2021
70 0% 28 Days Later (2002) - Rated 17 Jun 2021
100 0% In Bruges (2008) - Rated 17 Jun 2021
100 0% Whiplash (2014) - Rated 17 Jun 2021
100 0% Persepolis (2007) - Rated 17 Jun 2021
100 0% Amadeus (1984) - Rated 17 Jun 2021
100 0% Nausicaä of the Valley of the Wind (1984) - Rated 17 Jun 2021
90 0% Inglourious Basterds (2009) - Rated 17 Jun 2021
100 0% Se7en (1995) - Rated 17 Jun 2021