yosemite38

yosemite38
Movie Buff - 235 Film Ratings
Member Since: 21 May 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: love sci-fi,fantasy,suspense,time travel,comedies,history

more Recent Ratings

85 46% Meet Joe Black (1998) - Rated 22 May 2016
90 64% The Big Short (2015) - Rated 22 May 2016
95 84% The Fugitive (1993) - Rated 22 May 2016
95 84% The Passion of the Christ (2004) - Rated 22 May 2016
75 21% Tower Heist (2011) - Rated 22 May 2016
90 64% Anne of Green Gables (1985) - Rated 22 May 2016
60 5% Home Alone (1990) - Rated 22 May 2016
80 32% The Lone Ranger (2013) - Rated 22 May 2016
70 12% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 22 May 2016
90 64% Beetlejuice (1988) - Rated 22 May 2016