yotamin

yotamin
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 04 Apr 2017
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: programmer

more Recent Ratings

95 75% Django Unchained (2012) - Rated 04 Apr 2017
40 5% Twilight (2008) - Rated 04 Apr 2017
50 15% The Hunger Games (2012) - Rated 04 Apr 2017
100 90% Intouchables (2011) - Rated 04 Apr 2017
85 45% The Green Mile (1999) - Rated 04 Apr 2017
91 55% The Matrix (1999) - Rated 04 Apr 2017
"the best of the series"
65 25% Beethoven (1992) - Rated 04 Apr 2017
70 35% Spider-Man 3 (2007) - Rated 04 Apr 2017
"okey but pretty childesh"
100 90% Inception (2010) - Rated 04 Apr 2017
"masterpiece"
92 65% Interstellar (2014) - Rated 04 Apr 2017
"great film and great tunes"