you

you
Movie Buff - 161 Film Ratings
Member Since: 03 Sep 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: im you

more Recent Ratings

84% House (1977) - Rated 10 Jan 2022
95% Kiki's Delivery Service (1989) - Rated 09 Jan 2022
84% RoboCop (1987) - Rated 07 Jan 2022
66% Gone Girl (2014) - Rated 07 Jan 2022
84% The Social Network (2010) - Rated 07 Jan 2022
95% Zodiac (2007) - Rated 07 Jan 2022
26% Fight Club (1999) - Rated 07 Jan 2022
46% Se7en (1995) - Rated 07 Jan 2022
46% Predators (2010) - Rated 07 Jan 2022
46% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Rated 07 Jan 2022