youcustomer

youcustomer
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 12% Pacific Rim (2013) - Rated 08 Mar 2016
81 85% The Usual Suspects (1995) - Rated 22 Feb 2016
68 40% Lord of War (2005) - Rated 22 Feb 2016
70 56% Prometheus (2012) - Rated 22 Feb 2016
66 31% Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Rated 22 Feb 2016
40 3% Brokeback Mountain (2005) - Rated 22 Feb 2016
74 73% Tears of the Sun (2003) - Rated 22 Feb 2016
87 95% Ocean's Eleven (2001) - Rated 22 Feb 2016
73 70% The Chronicles of Riddick (2004) - Rated 22 Feb 2016
57 17% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 22 Feb 2016