youknowbrent

youknowbrent
Movie Buff - 144 Film Ratings
Member Since: 20 Apr 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 83% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 20 Apr 2018
95 94% Matilda (1996) - Rated 20 Apr 2018
60 5% La La Land (2016) - Rated 20 Apr 2018
75 31% Child's Play (1988) - Rated 20 Apr 2018
65 11% Evan Almighty (2007) - Rated 20 Apr 2018
70 18% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 20 Apr 2018
85 68% Hot Fuzz (2007) - Rated 20 Apr 2018
75 31% Big Daddy (1999) - Rated 20 Apr 2018
80 50% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 20 Apr 2018
85 68% American History X (1998) - Rated 20 Apr 2018