yousonuva

yousonuva
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 10 Dec 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 11% Beowulf (2007) - Rated 10 Dec 2017
94 50% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 10 Dec 2017
98 65% Escape from New York (1981) - Rated 10 Dec 2017
90 23% Interstellar (2014) - Rated 10 Dec 2017
100 84% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 10 Dec 2017
100 84% Memento (2001) - Rated 10 Dec 2017
95 57% Training Day (2001) - Rated 10 Dec 2017
100 84% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 10 Dec 2017
93 42% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 10 Dec 2017
100 84% No Country for Old Men (2007) - Rated 10 Dec 2017