ysangkok

ysangkok
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 11 Nov 2012
Location: Darmstadt, Germany, Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 81% Wild Strawberries (1957) - Rated 11 Nov 2012
75 59% The Seventh Seal (1957) - Rated 11 Nov 2012
80 81% Babel (2006) - Rated 11 Nov 2012
72 48% Fish Tank (2009) - Rated 11 Nov 2012
65 24% Easy A (2010) - Rated 11 Nov 2012
80 81% The Constant Gardener (2005) - Rated 11 Nov 2012
78 71% Enter the Void (2010) - Rated 11 Nov 2012
72 48% Garden State (2004) - Rated 11 Nov 2012
65 24% Dogtooth (2009) - Rated 11 Nov 2012
70 40% Exit Through the Gift Shop (2010) - Rated 11 Nov 2012