Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ysk

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Feb 9, 2018

Location: Pakistan

more Recent Ratings
80 57% Heat (1995) - Feb 09, 2018
90 78% Rush (2013) - Feb 09, 2018
90 78% The Shawshank Redemption (1994) - Feb 09, 2018
90 78% The Bourne Identity (2002) - Feb 09, 2018
75 14% The Mask of Zorro (1998) - Feb 09, 2018
75 14% The Illusionist (2006) - Feb 09, 2018
70 0% Evan Almighty (2007) - Feb 09, 2018
75 14% Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Feb 09, 2018
80 57% Toy Story 2 (1999) - Feb 09, 2018
75 14% Tremors (1990) - Feb 09, 2018