y_t

yt
Movie Buff - 234 Film Ratings
Member Since: 05 Mar 2015
Location: France
Age: 32
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 72% American Beauty (1999) - Rated 31 Mar 2015
58 41% 21 (2008) - Rated 31 Mar 2015
40 13% Horrible Bosses (2011) - Rated 31 Mar 2015
60 50% American History X (1998) - Rated 31 Mar 2015
47 20% The Score (2001) - Rated 31 Mar 2015
35 8% Red Dragon (2002) - Rated 31 Mar 2015
60 50% The Illusionist (2006) - Rated 31 Mar 2015
40 13% The Incredible Hulk (2008) - Rated 31 Mar 2015
51 32% The Dictator (2012) - Rated 31 Mar 2015
60 50% Coach Carter (2005) - Rated 31 Mar 2015