YuAperion

yuaperion
Flick Fan - 81 Film Ratings
Member Since: 22 Dec 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 85% Dune (2021) - Rated 24 Oct 2021
90 66% I Saw the Devil (2010) - Rated 24 Oct 2021
85 46% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 19 Oct 2021
95 85% Nocturnal Animals (2016) - Rated 19 Oct 2021
80 29% Billy Lynn's Long Halftime Walk (2016) - Rated 19 Oct 2021
85 46% Dawn of the Dead (1978) - Rated 19 Oct 2021
85 46% Bound (1996) - Rated 19 Oct 2021
95 85% Memories of Murder (2003) - Rated 19 Oct 2021
95 85% Fargo (1996) - Rated 01 Oct 2021
88 55% A Fistful of Dollars (1964) - Rated 30 Sep 2021