yuceerdogan

yuceerdogan
Movie Buff - 101 Film Ratings
Member Since: 24 Nov 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 3% American Beauty (1999) - Rated 12 Dec 2015
91 79% Pacific Rim (2013) - Rated 24 Nov 2015
89 68% The Dictator (2012) - Rated 24 Nov 2015
88 60% Source Code (2011) - Rated 24 Nov 2015
88 60% Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 24 Nov 2015
91 79% Antz (1998) - Rated 24 Nov 2015
90 74% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 24 Nov 2015
84 35% Cars (2006) - Rated 24 Nov 2015
80 18% The Incredibles (2004) - Rated 24 Nov 2015
84 35% Click (2006) - Rated 24 Nov 2015